Blockfi 40 Dolar Kampanyası

Blockfi bilindiği üzere son dönemlerin en dikkat çeken kripto para borsalarından biri. Günümüzde pek çok kripto para borsası yeni üyeler çekmek için çeşitli kampanyalar yapıyor ve kullanıcılarına para ödülleri dağıtıyor.

blockfi

Blockfi yakın zamanda yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanyanın gerekli şartlarını karşılamanız durumunda çekilebilir 40 Dolar değerinde BTC kazanmanız mümkün olacak. Bunun için elbette ki bazı şartları karşılamanız gerekiyor. Mevcut şartları yerine getirmeniz durumunda çekilebilir 40 Dolar değerindeki BTC’yi çekebilirsiniz. Daha öncesinde bu ödül miktarı çok daha düşüktü. Ancak borsa ödül miktarı ve şartlar konusunda bazı değişiklikler yaptı. Bunun sonucunda da ödül miktarı oldukça iyi miktarda arttı. Bunun için bir kişinin referansı ile Blockfi’ye üye olmanız gerekiyor.

Blockfi 40 Dolar BTC Ödülü Nasıl Alınır?

Daha öncesinde de bahsettiğimiz gibi belirli şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Bunun için ilk olarak birinin referansı ile üye olmanız gerek. Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra ise KYC yani kimlik doğrulama yapacaksınız. Genellikle KYC’ler kısa bir süre içinde onaylanıyor. Bazı kripto para borsalarında bu işlem çok daha uzun sürelerde onaylansa da Blockfi’de çok daha kısa sürdüğünü söylemek mümkün.

Tüm bunları yaptıktan sonra ise borsaya 100 Dolar değerin kripto para birimi göndermeniz gerekiyor. Bunun için gaz ücreti düşük olan kripto para birimlerini tercih etmeniz çok daha yararlı olacaktır. Şu anda gaz ücreti düşük olan pek çok kripto para birimi bulunuyor. Bunlardan size en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Göndermiş olduğunuz bu kripto para birimini 1 ay boyunca platformda tutmanız gerekiyor. Fiyat dalgalanmalarından etkilenmemek için stabilcoinlerden birine çevirerek tutmanız daha faydalı olacaktır. USDT ve USDC’yi bunun için kullanabilirsiniz. 1 ay boyunca tuttuktan sonra 40 Dolar değerindeki BTC ödülünüzü çekebilirsiniz.

Blockfi’deki ilk çekimlerin ücretsiz olduğunu da unutmayın. O yüzden ödülünüz geldiğinde tüm paranızı çekebilirsiniz. Elde edilen bilgilere göre kripto para borsasında ödüller her ayın ikinci Cuma günü hesaplara yatırılıyor.

Tüm bunları eksiksiz bir şekilde yapmanız durumunda Blockfi sizlere 40 Dolar değerinde Bitcoin vermeyi vaat ediyor.

Tüm bu işlemleri yapmadan önce Blockfi borsasını da internet üzerinden araştırmayı unutmayın. Uzun yıllardır piyasada olan kripto para borsalarından bir tanesi. Ancak herhangi bir borsayı özel olarak araştırmadan önce üyelik işlemlerinizi gerçekleştirmeyin Ayrıca borsanın link kısmını da kontrol edin. Çünkü bazı dolandırıcılar borsaların birebir sayfasının taklidini yapabiliyor. Eğer dikkatli olmazsanız bu dolandırıcılar sizin bilgilerinizi çalabilir. Bu konularda mağduriyet yaşamamak için dikkatli olmanız sizler için çok daha faydalı olabilir.

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir