Legion Network İle Nasıl Para Kazanılır?

Legion Network son dönemlerin en dikkat çeken popüler uygulamalarından biri haline geldi. Bu uygulama kendi içerisinde pek çok farklı sektörü bir araya getiriyor. Uygulama içinde belirli görevleri yaparak, oyun oynayarak ve daha pek çok seçenekle LGX kazanmanız mümkün.

legion network

Mobil uygulama olarak indirebileceğiniz Legion Network uygulamasını Play Store ve App Store üzerinden indirmeniz mümkündür. Uygulamayı indirdikten sonra gerekli bilgileri doldurarak üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şu an için e-mail ile kaydolmanız mümkün. İlerleyen dönemlerde telefon numarası ile üyelik işlemleri de getirebilirler. Üye olurken e-mail adresini doğru girdiğinizden emin olun. Onay işlemleri için e-mailinizi kullanmanız gerekecek. Tüm bunları göz önünde bulundurarak üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Legion Network Ödülleri

Legion Network uygulaması ile pek çok ödül kazanmanız mümkündür. Uygulamaya üyelik gerçekleştirmeniz ile birlikte direkt olarak 32 LGX yani 5 Dolar kazanıyorsunuz. Buna ek olarak referans kodunuz ile bir kişi üye olursa hem siz hem de üye olan kişi 5 Dolar kazanmış olacak. O yüzden ne kadar çok kişi sizin referansınız ile üye olursa o kadar çok kazanmış olacaksınız.

Oyun oynayarak da Legion Network üzerinden para kazanmanız mümkündür. Şu anda bu oyunların bazılarının para kazanması açık değil. Ancak zaman içinde bunlar da açılacak. Uygulama üzerinde oyun oynayarak kazanmak için Arcadia kısmına girmeniz gerekiyor. Bu kısımda Block Shooter, Hoop Shot, Fruit Warrior, Knife Strike ve Make 7 oyunları bulunuyor. Oyunlar genel olarak oldukça basittir. Bu oyunların üzerinde Play to Earn not Active yazıyorsa o oyundan para kazanamayacağınız anlamına geliyor. Ancak şu anda kazanabileceğiniz birkaç oyun bulunuyor. Onlar üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulama üzerinden para kazanabileceğiniz bir diğer yöntem ise eğitim videoları izlemek. Bunun için de Empower kısmına girmeniz gerekiyor. Bu kısımda Legion Network ve Blockchain ile alakalı olmak üzere iki farklı kategoride videolar bulunuyor. Legion Network ile ilgili 5 eğitim videosu bulunuyor. Bu bölümde izleyeceğiniz her bir video için 3 LGX kazanıyorsunuz. Blockchain ile ilgili kısımdaki videoları izleyerek de 0.1 LGX kazanıyorsunuz. Bu bölümde ise toplamda 48 video bulunuyor.

Rewards kısmında ise uygulamanın sosyal medya kanalları ile alakalı görevler bulunuyor. Bu görevleri yaparak da ödül kazanabilirsiniz. Buradaki görevleri yaparak iPhone 13 Pro Max kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Tüm bunları yapmanız durumunda LGX ödülünüzü belirtilen tarihten itibaren çekmeye başlayabilirsiniz. Ancak ödülün belirlenen tarihlerde belirlenen yüzdelerle dağıtılacağını da unutmayın. Bunun sebebi ise LGX piyasaya sürüldüğünde değer kaybetmesini olabildiğince önlemektir.

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir