Cratos (CRTS) Nedir?

Son dönemlerin en dikkat çeken projelerinden olan Cratos bir mobil uygulama ile kişilerin online bir şekilde oylama yapabilecekleri ve oy kullanabilecekleri bir sistemdir. Mobil uygulama ile birlikte kişiler yapmış oldukları aktivititeler ile para kazanabilmektedir.

cratos

Bir anlamda oy kullanarak, oylamalar yaparak ve çeşitli etkileşimlerde bulunarak mobil uygulama üzerinden Cratos Token kazanabilirsiniz. Günümüzde CRTS birçok kripto para borsasında da listelenmektedir.

Cratos (CRTS) Hangi Kripto Para Borsalarında Bulunuyor?

Şu an itibariyle bu kripto para birimi şu kripto para borsalarında listelenmektedir;

  • Bittrex
  • Gate.io
  • BitGlobal
  • Probit
  • MEXC
  • UniSwap
  • PancakeSwap

Cratos Mobil Uygulaması

Cratos’u ücretsiz bir şekilde kazanmak için yapmanız gereken şey ilk olarak mobil uygulamasını indirmektir. Android ve IOS cihazlarınıza bu uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Üyelik aşamasında sizlerden bir kullanıcı adı oluşturmanız isteniyor. Ayrıca üyelik için e-posta adresi kullanmanız yeterli olacaktır. Sonrasında ise bu e-posta adresinize bir mail gelecek. Bu maile gelen kodu girerek üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cratos Mobil Uygulaması Ödüller

Günümüz itibariyle uygulama üzerinden Cratos kazanmak için yapmanız gereken bazı şeyler bulunuyor. Uygulamaya kayıt işleminizi tamamladığınızda size direkt olarak 1000 CRTS ödül veriyor. Bu sadece bir kerelik kazanabileceğiniz bir ödüldür. Günlük olarak uygulamayı kullandığınızda da kazanabileceğiniz ödüller bulunuyor. Eğer günlük 50 oylamaya katılırsanız oylama başına 5 CRTS kazanıyorsunuz. Yani günlük olarak oylama yaparak kazanabileceğiniz limit 250 CRTS’dir.

Bunlara ek olarak oylamalara yorum yaparak da CRTS kazanmanız mümkündür. Yapacağınız her yorum karşılığında ise 10 CRTS kazanabilirsiniz. Günlük olarak bu ödülden yararlanma limitiniz ise 50 CRTS’dir. Yani günlük olarak 5 yorum yapmanız yeterli olacaktır.

Bir diğer ödül kazanma yöntemi ise oylama açmaktır. Günlük olarak sadece 1 oylama açma hakkınız bulunmaktadır. Bu oylamayı açmanız karşılığında ise 50 CRTS kazanacaksınız. Böylece toplamda günlük olarak kazanabileceğiniz limit 350 CRTS’dir.

Ek olarak referans getirerek de CRTS kazanmanız mümkündür. Uygulamaya referans getirmek için profil kısmınızdan referans kodunuzu üye olacak kişilerle paylaşmanız mümkündür. Getireceğiniz ilk 10 referansta referans başına 250 CRTS kazanabilirsiniz. Yani getireceğiniz ilk 10 referanstan toplamda 2500 CRTS kazanabilirsiniz. Sonraki 10 referansınızda ise referans başına 100 CRTS kazanabilirsiniz. Bu referanslardan toplamda 1000 CRTS kazanabilirsiniz. Referans sayısı 20 kişi ile sınırlıdır. Bundan daha fazla referans getirmeniz şu an için mümkün değildir. Bu sınırı aştıktan sonra sizin adınıza biri referans ile üye olmak istese de olamayacaktır. Kısacası getireceğiniz 20 referans karşılığında toplamd 3500 CRTS kazanabilirsiniz.

Uygulamada çekim limitinin 50.000 CRTS olduğunu da unutmayın. Yani kazandığınız ödülleri çekmek için 50. 000 CRTS’ye ulaşmanız gerekiyor. Bu limite ulaşmanız durumunda çekim talebinde bulunabilirsiniz.  

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir