Solclout (SCT) Nedir?

Solana blok zinciri üzerine inşa edilmiş olan SolClout genel olarak Solana blok zinciri, kripto para kullanıcılarını ve projeleri SCT token ile desteklemektedir. Proje için sosyal bir DeFi platformu olduğunu söylemek mümkündür.

solclout

Proje bilindiği üzere Solana tarafından topluluk oluşturmak için destekleniyor. SolClout, kripto para projeleri için sürdürülebilir ve hızlı sosyal varlıklar oluşturmak için bulut destekli topluluklar oluşturmasını sağlayacak.

SolClout’un oldukça sade bir gelir yöntemi ve modeli bulunuyor. Sizlere sundukları hizmetler için ödeme yapabilirsiniz. Bunun için de SCT token kullanmanız gerekiyor.

Proje tam anlamı ile blok zinciri ile destekleniyor. Hesap oluşturma işlemlerinden, mesajlaşma işlerine platformdaki tüm işler blok zincirine kaydedilmektedir. Bu da teknolojik anlamda kişilere anonimlik ve yüksek oranda güvenlik sağlamaktadır.

SolClout Ne İşe Yarıyor?

SolClout platformu ile yapabileceğiniz pek çok şey bulunuyor. Bu bağlamda platformu kullanarak yapabileceğiniz şeyleri sizler için paylaştık.

NFT

NFT entegrasyonları için platformu kullanmanız mümkündür. Ürünler genel olarak topluluk ve sosyal deneyimlerin isteklerini karşılamak için aşırı hızlı protokol katmanı olmasını sağlamak amacıyla Solana blok zincirinden faydalanmaktadır. NFT’ler bilindiği üzere kişilere teşvikler sağlamak amacı ile çeşitli platformlarda kullanılmaktadır. Kullanıcılar böylece NFT’lerini SolClout Social satın alabili ve paylaşım yapabilir.

Topluluk Destekçileri

Kullanıcılar pazarma konsuunda topluluklarıyla ilgilenebildikleri sürece teşvikte bulunabilirler. Kişiler teşvik edilmekte olan etkinliklere katılırlar ve oylama yaparak, sorular çözerek geçmiş performanslarını oluşturabilmektedirler.

SolClout (SCT) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

SolClout (SCT) günümüzde pek çok kripto para piyasasında listeleniyor. Genel olarak listelenmekte olduğu borsalar ise şu şekildedir:

  • MEXC
  • Raydium

MEXC ve Raydium borsalarını kullanarak Solclout (SCT) kazanmanız mümkündür. Günümüzde scam de denilen dolandırıcı kripto para borsaları olabiliyor. Bu borsalardan kaçınmak için bir borsaya üye olmadan önce ilk olarak borsa hakkında kapsamlı bir araştırma yapın. Uzun bir süredir hizmet verdiğinden de emin olun. Güvenilir olduğundan emin olmadığınız kripto para borsalarına kesinlikle üye olmayın ve kullanmayın. Ayrıca güvenilir kripto para borsalarını kullanırken orijinal sitelerinde olduğunuzdan emin olun. Bazı dolandırıcılar bilinen borsaların alan adlarında ufak tefek değişimler yaparak insanları dolandırmakta ve hesaplarını ele geçirmektedir. O yüzden de olabildiğince dikkatli olun ve güvenilir olmayan platformları ziyaret etmeyin. Gelen maillerinize de dikkat etmeniz de oldukça önemlidir.

Günümüzde SolClout (SCT) bu borsalarda listelenmektedir. İlerleyen dönemlerde daha fazla kripto para borsasında listelenmesi beklenmektedir. Projenin genel hatlarıyla detayların bu şekilde olduğunu söyleyebiliriz. Kendi içinde potansiyeli olan projelerden biridir. Elbette ki SolClout projesinin ilerleyen dönemlerde nasıl bir noktaya geleceğini hep birlikte göreceğiz.

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir