Cratos Token Nasıl Kazanılır?

Cratos bilindiği üzere oylama yapabildiğiniz ve bu sayede CRTS Token kazanabildiğiniz bir mobil uygulama. Güney Kore merkezli bir mobil uygulama olarak karşımıza çıkan bu proje son dönemlerin en popüler kripto para uygulamaları arasında yer alıyor. Şu anda uygulamayı on binlerce kişinin kullandığını belirtmek mümkün.

cratos

CRTS kazanmak için yapmanız gereken ilk şey Play Store ya da App Store üzerinden indirmek. Uygulamayı indirdikten sonra üyelik işleminizi gerçekleştiriyorsunuz. Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirirken mailinize bir onay gelecek. Onay kodunu girin. Ayrıca üyelik kısmında referans kodunu girerseniz referansıyla üye olduğunuz kişi de CRTS kazanmış olacak. Uygulamanın genel olarak mantığının oylama yapmak ve oylama açmak üzerine olduğunu söylemek mümkün. Günlük olarak 10 dakika kullanarak her gün CRTS kazanabilir ve çekim limitine geldikten sonra çekim talebinde bulunabilirsiniz. Çekim limiti ise 50.000 CRTS’dir.

Cratos Uygulaması İle CRTS Token Nasıl Kazanılır?

Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra uygulama size direkt olarak 1000 CRTS verecek. Sonrasında ise ana sayfada karşınıza çıkan seçenekleri oyluyorsunuz. Yapacağınız her bir oylama başına ise 5 CRTS kazanıyorsunuz. Fakat oylayarak CRTS kazanmanın limiti günlük olarak 50 oylama. Yani günlük oylama yaparak kazanabileceğiniz CRTS miktarının limiti 250 CRTS’dir. Bunun dışında oylama yaptığınız gönderinin altına yorum yaparak da kazanç elde edebilirsiniz. Yorum başına ise kazancınız 10 CRTS ve yorum yaparak kazanacağınız günlük limit 50 CRTS. Diğer bir kazanç yöntemi ise oylama açmak. Herhangi bir konuda oylama açmanız mümkündür. Bunu da ana ekranda yer alan + kısmına tıklayarak yapabilirsiniz. Günlük olarak yalnızca 1 oylama açabiliyorsunuz. Buradan da 50 CRTS kazanıyorsunuz. Kısacası günlük olarak uygulamayı kullanmanız durumunda en fazla 350 CRTS kazanabiliyorsunuz. Ayrıca uygulama içinde Cratos yazan kısımdaki anketleri oylarsanız günlük limitiniz dolsa bile oylama başı 5 CRTS kazanabiliyorsunuz.

Bunlar ile birlikte CRTS kazanabileceğiniz diğer yöntem referans kasmaktır. Şu an için uygulamanın referans ile üye getirme limiti 20 kişi. Referansınız ile üye olan ilk 10 kişi için kişi başına 250 CRTS kazanabilirsiniz. İlk 10 referans için toplam kazancınız 2500 CRTS’dir. Sonraki 10 kişi için her referans başı 100 CRTS kazanıyorsunuz. Buradan da toplamda 1000 CRTS toplamda ise referanslar 3500 CRTS kazanmanız mümkkündür.

Günümüzde CRTS’nin fiyatı genel olarak 0.07 TL civarlarında seyrediyor. Çekim limitinin 50.000 CRTS olduğundan daha öncesinde bahsetmiştik. Bu durumda 50.000×0.07 şeklinde hesaplama yaptığımızda kazancınızın 3500 TL yapacağını söylemek mümkün. Ancak uygulamadan günlük olarak 350 CRTS verdiğini unutmayın. O yüzden 50.000 limitine ulaşmanız birkaç ayınızı alacaktır. Günlük olarak 10 dakikanızı ayırarak birkaç ay içinde bu miktarı çekebilirsiniz.

Cratos Token Hangi Borsalarda Listeleniyor?

Cratos Token’in günümüzde listelendiği borsalar şu şekildedir:

  • Gate.io
  • Bittrex
  • MEXC
  • BitGlobal
  • Probit
  • Hoo
Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir