FanCraze NFT Satışı Nasıl Yapılır?

FanCraze son dönemlerin en dikkat çeken NFT projeleri arasında yer alıyor. Bilindiği üzere günümüzde neredeyse tüm sektörlerden NFT sektörüyle ilgili projeler yapıldığını görüyoruz. Oyun, sanat, filmler, futbol, basketbol ve daha pek çok alan projelere tanıklık ediyoruz. Üstelik bu projelere dünya çapında ünlü isimler de katılıyor.

fancraze

FanCraze ise bu noktada kriket üzerine bir proje. Platform üzerinden alacağınız üç çeşit paket bulunuyor. Bu paketler platform tarafından Epic, Rare ve Common olarak üç farklı kategoriye ayrılmış durumda. Eğer bu paketlerden birini alırsanız kriket ile ilgili önemli anları içeren NFT’lere sahip olabiliyorsunuz. Geçtiğimiz günlerde platform ilk paket satışlarını gerçekleştirdi. Şu an için herhangi bir satışın söz konusu olmadığını da belirtmek gerekiyor. Bu paketlerden birini satın aldıysanız 3 Şubat 2022 tarihinden itibaren platformda NFT’lerinizi satmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca satış işlemleri ile birlikte satın alma işlemlerinin de herkese açık olacağını belirtmek gerekiyor.

ICC ile ortak bir şekilde projenin hazırlandığını ve arkasında sağlam bir ekibin olduğunu söylemek mümkün. Projenin oldukça iddialı ortakları bulunuyor. Ayrıca FanCraze’in Discord kanalı da oldukça aktif bir şekilde kullanılıyor. Yaşadığınız herhangi bir sıkıntı olursa direkt olarak Discord kısmından iletişime geçebilirsiniz. Genel olarak sorunların pek çoğunu direkt olarak çözdüklerini söylemek de mümkün.

FanCraze’de NFT Satışı Nasıl Yapılır?

FanCraze’de NFT satışı yapabilmek için ilk olarak paketlerden birini satın almış olmanız gerekiyor. Eğer paket satın almadıysanız 3 Şubat 2022 tarihinden itibaren platformda NFT satın alabilir ve satın aldığınız bu NFT’leri de satışa koyabilirsiniz. Sahip olduğunuz NFT’leri listelemek için belirli miktarda ücret ödemeniz gerekebilir. Yapılan açıklamalara göre bu ücretin 3 Dolar olacağı düşünülüyor. Bunun sebebi olarak da platformun şu an için kendi blockchain’ine sahip olmaması gösteriliyor. Gelecekteki masrafları karşılayabilmeleri için yüksek ihtimalle böyle bir ücretlendirme olacak. Elbette zaman içinde listelemek için ödemeniz gereken miktarın ne olacağını göreceğiz.

FanCraze Bakiye Yükleme Nasıl Yapılır?

FanCraze’e banka ve ya kredi kartınızla bakiye yüklemesi yapabildiğiniz gibi platformun sunduğu kripto paralarla da ödeme yapabilirsiniz. Bakiye Dolar olarak yansıyacağından ötürü hesabınıza Dolar atmanıza gerek olmadığını da belirtmek gerekiyor. Platform anlık Dolar kuru üzerinden banka veya kredi kartınızdan ödemeyi alabiliyor.

FanCraze Ücretsiz 5 NFT Nasıl Alınır?

Bilindiği üzere platform referans ile 5 üye getiren kişilere 5 NFT vereceğini iddia etmişti. Eğer 5 referans getirdiyseniz bu 5 NFT ücretisiz NFT’yi alabilmek için paket satın almanız gerekiyor. Paket satın almanız durumunda direkt olarak hesabınıza ücretsiz NFT’lerinizi alabiliyorsunuz. Bunun dışında paket satın almadan ücretisz NFT almanız mümkün değildir.

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir