Legion Network (LGX) Nedir?

Legion Network pek çok hizmeti tek bir uygulama birleştiren bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Tüm bu hizmetleri tek bir uygulamada birleştiriyor ve günümüz itibariyle kullanıcıların bu sayede para kazanmasını da sağlıyor. Yapılan işlemler karşılığında ise kullanıcılarını LGX ile ödüllendiriyor. Ayrıca bu kripto para birimi ilerleyen dönemlerde çeşitli işlemler için de kullanılacak.

legion network

NFT, oyun, yazılım ve eğitim olmak üzere uygulama pek çok alanı bir araya getiriyor. Blok zincir tabanlı bu ekosistem içinde içerik geliştiricileri, influencerlar, markalar ve girişimciler de yer alacak. Ayrıca şu anda Legion Network NFT üzerine de projeler yapmayı ve NFT sektörünü geliştirmeyi hedefliyor.

NFT’ler bilindiği üzere son dönemin en popüler konuları arasında yer alıyor. Günümüzde pek çok sosyal medya platformu da bu sektöre giriş yapmayı hedefliyor. Artık internet dünyasında NFT’leri hayatımızda daha fazla göreceğiz. Legion Network de bu konuda sektörde öncülerden biri olmayı ve NFT sektörünü geliştirmeyi hedefliyor.

Legion Network Nedir?

Daha öncesinde de bahsettiğimiz gibi birbirinden farklı pek çok sektörü birbirine bağlayan ve bunun için de blockchain teknolojisini kullanan bir uygulamadır. Uygulamayı Play Store ve App Store üzerinden indirerek kullanmanız mümkündür. Referans ile üye olmanız durumunda uygulama size 5 Dolar vermeyi de vaat ediyor. Ayrıca uygulamaya sizin referansınız ile üye olan her kişi için de 5 Dolar kazanabilirsiniz. Bunlara ek olarak uygulama içinde para kazanabileceğiniz pek çok seçenek bulunuyor. Uygulama içinde Empower kısmındaki videoları izleyerek LGX kazanabilirsiniz. Ayrıca Arcadia kısmında oynayabileceğiniz pek çok oyun bulunuyor. Bu oyunlar nispeten oldukça basit oyunlar. Oyunlar oynayarak da LGX kazanmanız mümkündür. Rewards kısmındaki işlemleri yaparak da kazanç elde edebilirsiniz. Bunların dışında uygulama içinde Bluemoon, Synergy, Flair ve Elevate bölümleri de bulunuyor. Ancak bu bölümler şu an için aktif değil. İlerleyen zamanlarda bu kısımların da aktif olması bekleniyor.

Legion Network uygulaması ile kazandığınız paraları ise ilerleyen dönemlerde çekebileceksiniz. Ancak buradan kazandıklarınızı direkt olarak çekemeyeceğinizi belirtmek gerekiyor. Belirli yüzdelerle kullanıcılara kazandıkları ödüller verilecektir. Bunun sebebi ise LGX’in piyasaya sürülmesinin ardından değer kaybetmesini önlemek. Aslında bu ödeme yöntemi kullanıcılar açısından da oldukça faydalı. Çünkü ödemeler direkt yapılırsa pek çok kişi LGX’lerini satacaktır. Bunun sonucunda da değeri olağanüstü seviyede düşecektir. Bunun önüne geçmek için günümüzde pek çok token da bu yöntemi kullanıyor.

Legion Network şu anda kendi alanının en popüler projelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Tüm bunlardan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey ise uygulamayı indirmektir.

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir