Foundation.app Davetiyesi Nasıl Bulunur?

Foundation.app bilindiği üzere daha çok sanatsal çalışmaların yer aldığı bir NFT platformu olarak karşımıza çıkmaktadır. Platforma göz attığınızda gerçek anlamda iyi çalışmaların olduğunu görebilirsiniz. O yüzden genel olarak sanatçıların tercih ettiği platformlar arasında yer almaktadır. Üstelik platformda pek çok koleksiyoner olduğundan ötürü diğer platformlara göre satış yapma olasılığını çok daha yüksektir.

foundation

Ancak platformun kendi içinde bazı dezavantajları da bulunuyor. Bunlar arasında en dikkat çeken özelliklerden biri de gaz ücretleridir. Ethereum bilindiği üzere NFT yüklemesi yaptığınızda sizlerden gaz ücreti almaktadır. Üstelik bu gaz ücreti de o anda ağdaki yoğunluğa göre değişikli gösterebilmektedir. Özellikle son dönemlerde bu ücretin çok daha fazla arttığını da görebiliyoruz. Genell olarak bu gaz ücretleri 50 ile 300 Dolar arasında değişebilmektedir. Durum böylece olunca Dolar bazında da ödeme yaptığınızdan ötürü bizler için çok daha fazla bir ücret karşımıza çıkmış oluyor. O yüzden de eğer Foundation’a yükleme yapacaksınız öncelikli olarak gerçekten satılabileceğini düşündüğünüz eserleri yüklemeniz çok daha faydalı olacaktır. Eğer satış yaparsanız bunun sonucunda yeni NFT yüklemeleri için kazanç elde edebilirsiniz.

Platformun bir diğer dezavantajı ise direkt olarak NFT satışı yapamıyor olmanızdır. Bunun için platforma daha önce üye olan ve elinde davetiyesi bulunan birinden davetiye almanız gerekmektedir. Buna elbette ki direkt olarak dezavantaj demek de doğru olmayacaktır. Çünkü bu durumun kendi içinde dezavantajları bulunduğu gibi avantajları da bulunmaktadır. O yüzden platformda NFT satışı yapmak istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken şey bir davetiye bulmak olmalıdır.

Foundation Davetiyesi Nasıl Bulunur?

Bu NFT platformuna davetiye bulmak istiyorsanız bu alanla ilgili çalışmalar yapan arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Ancak arkadaşlarınız ile bu sorunu çözemiyorsanız ilk olarak forumlara göz atabilirsiniz. R10 ve wmaracı gibi forumlarda bu alanla ilgilenen pek çok kişi bulunmaktadır. Ayrıca kripto paralar ile ilgili forumlara da göz atabilirsiniz. Bu forumlarda elinde Foundation olan kişilerden size davetiye vermesini rica edebilirsiniz. Aynı zamanda bu tarz forumlarda davetiye satışı da yapılmaktadır. Şu anda böyle bir piyasa olduğu biliniyor. Ellerinde Foundation davetiyesi bulunan kişiler bunları belirli bir ücret karşılığında satmaktadır. Dilerseniz bu kişilere ödeme yaparak da davetiye bulabilirsiniz.

Forumlar dışında Discord kanalları üzerinden de davetiye bulmanız oldukça yüksek bir ihtimaldir. NFT ile alakalı ya da direkt olarak Foundation ile alakalı Discord kanallarına katılın. Bu kanallarda elinde davetiye bulan kişileri bulma olasılığını çok daha yüksektir. İyi bir iletişim dili kurabilirseniz buradaki kişilerden rica ederek Foundation davetiyesi bulabilirsiniz. Elbette ki yabancı dil kullanmanız gerekebilir. Eğer yabancı dil bilmiyorsanız iletişim için Translate’i de kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir