Nexo İle 25 Dolar Nasıl Kazanılır?

Günümüzde artık pek çok kripto para borsası bulunuyor. Bitcoin ilk çıktığı dönemlerde piyasada kripto para borsası yoktu. Sonrasında zaman içinde Bitcoin’i esas alan kripto para borsaları ortaya çıkmaya başladı. İlerleyen dönemlerde piyasaya çok daha fazla kripto para çıktı. Kripto para birimlerinin sayısının artması ile birlikte kripto para borsalarının sayısı da artmaya başladı. Bu kripto para borsalarından biri olan Nexo son dönemlerde yaptığı kampanyalar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

nexo

Bilindiği üzere özellikle son dönemlerde pek çok kripto para borsası öne çıkmaya başladı. Durum böyle olunca bu kripto para borsaları arasındaki rekabet de arttı. Her bir borsa artık kendine kullanıcı çekmek için kullanıcılara ve yeni üyelere oldukça iyi miktarlarda ödül dağıtıyor. Eğer kripto para borsalarını ve yaptıkları kampanyaları takip ediyorsanız az çok bu durumun farkına varmışsınızdır. Nexo da piyasadaki kripto para kullanıcılarını kendi platformuna çekmek için yeni bir ödül kampanyası çıkardı. Bu yeni kampanya doğrultusunda gerekli şartları karşılamanız durumunda 25 Dolar çekilebilir kripto para kazanmanız mümkündür.

Nexo 25 Dolar Kampanyası ve Detayları

Ödülü almak için öncelikli olarak birinin referansı ile üyelik açmanız gerekiyor. Gerekli bilgileri girerek üyelik işlemlerinizi gerçekleştirin. Girdiğiniz bilgilerin doğru olması gerektiğini unutmayın. Çünkü ilerleyen aşamalarda KYC yapacağınız için yanlış bir isimle kaydolmanız KYC işleminin olumsuz sonuçlanmasına sebep olabilir.

Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra yapmanız gereken ilk şey ise KYC yani kimlik doğrulamasını yapmaktır. Kimlik doğrulaması için gerekli işlemleri yapın. KYC onayının ardından hesabınıza 100 Dolar değerinde kripto para yatırmanız gerekiyor. Yatırmış olduğunuz bu kripto para birimini ise 30 gün boyunca hesabınızda bekletmeniz gerekiyor. Kripto para gönderirken gaz ücreti düşük olan kripto para birimlerini tercih etmeniz daha faydalı olacaktır. TRX, XLM gibi kripto para birimlerinin genellikle gaz ücretleri oldukça düşüktür. Yatırdığınız kripto para birimlerinin fiyatlarının aşırı oynak olmadığına dikkat edin. Bunun için stabilcoinleri kullanmanız daha mantıklı olabilir. Elbette ki bu noktada tercih tamamen size kalmış. Size en uygun olanı seçerek işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Yatırma işleminin ardından 25 Dolar’lık ödülünü Pending kısmına düşecek. 30 günün ardından ödül hesabınıza geçmiş olacaktır. Ödül hesabınıza BTC olarak yansıyacaktır. Bu ödülün aynı zamanda referansı ile üye olduğunuz kişiye de yansıyacağını unutmayın. Yani referans linkiniz ile kişilerin bu işlemleri yapmasını sağlarsınız siz de  benzer şekilde 25 Dolar kazanabilirsiniz. Yani bir diğer kazanç yöntemi burada referans toplamaktır. Ne kadar çok kişiyi referans olarak getirseniz o kadar çok kazanabilirsiniz. 

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir