Cratos Nedir? Cratos ile Nasıl Para Kazanılır?

Cratos son dönemlerin en dikkat çeken projeleri arasında yer alıyor. CRTS Token ise belirli aralıklarla artış gösterince pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başardı. Aynı zamanda projenin bir mobil uygulaması bulunuyor. Bu mobil uygulamayı kullanarak ücretsiz bir şekilde token kazanmanız mümkündür.

cratos

Coinmarketcap’de bir süre boyunca en çok kazandıran tokenler listesine girmeyi de başarmıştı. Durum böylece olunca birçok kişi bu tokene ilgi göstermeye başladı. Adını Antik Yunan’dan olan bu proje temelde ismini Demokrasi kelimesinden almaktadır. Projenin mobil uylamasını incelediğimizdeyse bu isim seçiminin ne kadar anlamlı ve mantıklı olduğunu görüyoruz.

Cratos Nedir?

Cratos bir mobil uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu uygulamayı indirdiğinizde karşınıza çıkan sayfada pek çok oylama seçenekleri göreceksiniz. Uygulama ile birçok kişinin oluşturduğu oylamalara katılabilir ya da isterseniz kendiniz bir oylama oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda bu oylara yorum yapma hakkınızda bulunmaktadır. Elbette ki tüm bu işlemleriniz karşılığında da ödül olarak CRTS Token kazanacaksınız.

Cratos İle Nasıl Para Kazanılır?

İlk olarak yapmanız gereken şey mobil uygulamasını indirmektir. Bunun için Google Play Store üzerinden indirme yapabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra açtığınızda Sign Up kısmına tıklayın.

Burada sizden kullanıcı adı oluşturmanız istenecektir. Kullanıcı adınızı girin. Ardından e-mail adresinizi doğru bir şekilde girin. Çünkü bu e-mail adresinize doğrulama için bir kod gönderilecektir. Ardından şifrenizi girin. Bunları yaptıktan sonra ise Next kısmına tıklayın.

Next dedikten sonra karşınıza yine girmeniz gereken bilgiler kısmı çıkacak. İlk başta cinsiyetiniz Erkek ise Male, Kadın ise Female seçeneğini işaretleyin. Select your Country kısmında Türkiye seçeneğini işaretleyin. Select Your Launge kısmı dil seçimi ile alakalıdır. Burada şu an için sadece İngilizce seçeneği bulunuyor. O yüzden onu seçin.

Sonrasında ise mailinizi girin ve e-mail adresinize giren kodu girerek onaylamayı yapın. Alt kısımda ise Referral Code kısmına size referans olan kişinin kodunu girin. Birinin referans kodunu girmeniz size çeşitli avantajlar sağlayabilir.

Referans Kodu: F145AC0F

Bu referans kodunu gerekli olan kısma girebilirsiniz. Ardında Sign Up diyerek üyelik işleminizi tamamlayın. Böylece artık üyelik işlemlerinizi tamamlamış oldunuz.

Tüm bunları yaptıktan sonra giriş kısmına gerekli bilgileri girerek giriş yapın. Sonrasında karşınıza çıkan sayfada oy kullanabileceğiniz seçenekler göreceksiniz. Bunlara her oy verdiğinizde sistemin size belirttiği miktarda CRTS Token kazanacaksınız. Ayrıca bu oylamalara yorum yaparak da token kazanabilirsiniz. Bunların yanında bir konuda oylama açarak da token kazanmanız mümkündür. Ne kadar çok kişi oylamanıza katılırsa o kadar çok token kazanırsınız.

Ancak en hızlı token kazanma yöntemi ise Referans sistemidir. Eğer kişiler sizin referans kodunuz ile üye olurlarsa 2000 CRTS Token kazanıyorsunuz. Eğer hesabınızda 50.000 CRTS birikirse bunları çekebilme şansına sahip oluyorsunuz.

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir