FanCraze İle Ücretsiz NFT Nasıl Kazanılır?

FanCraze günümüzde çeşitli spor federasyonlar ve oyuncuların mülkiyet sahipliklerinden lisanslar alarak kullanıcılara özel bir dijital koleksiyon satma, alma ve toplama imkanı veren bir platformdur. Bu platfrom şu an için henüz hazırlık aşamasında ve ilerleyen dönemlerde çok büyük bir ilgi göreceği düşünülüyor.

fancraze

Platformun asıl odaklanacağı spor dalı ise Kriket olacak. Bilindiği üzere Kriket, Hindistan, İngiltere ve ABD gibi ülkelerde oldukça popüler bir spor dalı olarak karşımıza çıkıyor. Dünyanın dört bir yanından da bu spor dalının fanlarının olduğunu biliyoruz. FanCraze platformunda ise genel olarak bu spor dalı ile ilgili koleksiyonlar ve NFT’ler yer alacak.

FanCraze bilindiği üzere ICC’nin resmi bir lisanslı ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Şu anda ise Dapper Labs ile bir işbirliği içinde olduklarını biliyoruz. Bu da projenin güvenilirliğini artıran faktörlerden biridir. Dapper Labs ise oyunlar için yapılan bir Flow blok zinciri ürünüdür.

Daha önce Faze olarak bilinen Fancraze, Faze Software Pvt şirketi altında kayıtlıdır. Ltd. Artık Faze’nin web sitesi de Fancraze.com’a yönlendirildi. Bu yüzden Faze ve fancraze ile karıştırmayın. Fancraze, ICC’nin (Uluslararası Kriket Konseyi) resmi lisanslı ürünüdür.

FanCraze Üyelik Nasıl Açılır?

FanCraze ana sayfasına girdiğinizede sağ üst kısımda yer alan Sign Up & Earn kısmına tıklayın. Burada kayıt olmak için karşınıza iki seçenek çıkacak. İsterseniz direkt olarak Google hesabınızı buraya bağlayarak üye olabilirsiniz. Bu seçenek ile kayıt olmak istemiyorsanız bunun yerine E-mail adresinizi ve şifrenizi girerek kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Platforma kayıt olmak bu kadar kolaydır.

FanCraze İle Ücretsiz 5 NFT Kazanma

Üyelik işleminizi gerçekleştirdikten sonra benzer şekilde sağ üst kısımda yer alan Refer & Earn kısmına tıklayın. Buraya tıkladıktan sonra karşınıza Your Referral Code kısmı çıkacak. Copy Link kısmına tıklayarak referans linkinizi kopyabilirsiniz.

Bu linki arkadaşlarınızla ya da üye çekebileceğiniz platformlarda paylaşın. Getireceğiniz her referans başına ise ücretsiz olarak 1 NFT kazanacaksınız. Toplamda kazanabileceğiniz NFT sayısı ise 5 NFT’dir. O yüzden de toplamda 5 referans getirmeniz yeterli olacaktır.

Tüm bunları yaptıktan sonra yapmanız gereken tek şey platformun gelecekteki gelişmelerini takip etmektir. Şu an için proje nispeten yeni olduğu için henüz NFT platformu gibi özellikleri açılmış değil. Ancak Discord kanallarını takip ederseniz yapılan açıklamalarda yakın zaman içinde önemli gelişmeler olacağına dair açıklamalar yaptıklarını da görebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde NFT kazanarak ilerleyen dönemlerde potansiyeli olan bir projeye ilk katılanlardan biri olabilirsiniz. Elbette ki ilerleyen dönemlerde projenin nasıl bir noktaya geleceğini söylemek mümkün değildir. O yüzden zaman içinde yaşanacak olan gelişmeleri hep birlikte göreceğiz.

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir