Bitcoin Cash Muslukları

Piyasada şu anda popüler olan neredeyse tüm kripto paraların muslukları bulunuyor. Bitcoin Cash muslukları da bunlardan biridir. Bu musluklar genellikle siteler ya da uygulamalardan oluşmaktadır. Bazıları site olarak hizmet verse de bazılarını mobil uygulama olarak akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanmanız mümkündür.

bitcoin cash

Bu musluklar genellikle anket doldurmak, site ziyaret etmek, reklamlara toplamak, oyun oynamak ya da bazı uygulama veya sitelere üye olmak gibi pek çok görevi içerir. Bu görevleri doğru bir şekilde tamamlamanız durumunda karşılığında Bitcoin Cash olarak ödeme alabilirsiniz. Fakat bu ödemeyi almak için belirli bir bakiyeye gelmeniz gerekmektedir. Çoğunlukla bu bakiye çok yüksek değildir. Gerekli bakiyeyi biriktirmeniz durumunda ödemenizi Bitcoin Cash cüzdanınıza çekebilirsiniz.

Yapılan ödemelerin süresi musluk sitelerinin yapısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Birkaç saat içinde hesabınıza yatabileceği gibi 1 hafta da sürebilir. O yüzden kaydolmadan önce ödeme şartlarını okumanız daha faydalı olacaktır.

Güvenilir Bitcoin Cash Muslukları

Öncelikli olarak musluk sitelerine kaydolmadan önce iyi bir araştırma yapmanız oldukça önemlidir. Sitenin güvenilir olup olmadığını detaylı bir şekilde araştırın. Ne kadar süredir hizmet verdiğini, ödeme yapıp yapmadığını yani kısacası scam site olup olmadığını iyice araştırın. Böylece vermiş olduğunuz emeklerin de boşa gitmemiş olmasını sağlamış olursunuz.

Piyasada ödeme yaptığını iddia ederek kişiler üzerinden para kazanan pek çok scam musluk sitesi bulunmaktadır. Bu siteler tarafından mağdur edilmemek için araştırmanızı iyi yapmanız oldukça önemlidir.

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir