Ethereum Classic Muslukları

Ethereum Classic bilindiği üzere dünyanın en değerli ikinci kripto para birimi olan Ethereum’un çatalı olarak karşımıza çıkmıştı. İlk çıktığı günden bugüne kadar büyük bir değer kazandı ve kripto para dünyasında önemli bir noktaya geldi.

ethereum classic

Zaman içinde popülerliğinin de artması ile birlikte Ethereum Classsic muslukları da ortaya çıkmaya başladı. Pek çok kripto para musluğu artık bu kripto para birimiyle ödemeler yapıyor.

Ücretsiz kripto para kazanmak için bu muslukları kullanabilirsiniz. Ancak bunun için öncelikli olarak kripto para musluğu ya da uygulamasının sizlere vermiş olduğu görevleri doğru bir şekilde yerine getirmeniz gerekiyor. Bu görevler internet üzerinden herhangi bir bilgisayarla ya da akıllı telefonla yapabileceğiniz oldukça basit görevlerdir. Boş zamanlarınızda dahi bu görevleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bu görevler internet sitelerini ziyaret edip bir süre boyunca kalmak, reklam izlemek ya da tıklamak, anket doldurmak, üyelikler açmak ya da videolar izlemek olabilir. Musluklara göre görevlerin konsepti de değişkenlik gösterebilir.

Yapmış olduğunuz görevler karşılığında genel olarak oldukça düşük değere sahip kripto para birimi kazanırsınız. Yani sanıldığı gibi oldukça yüksek miktarlarda kripto para birimleri kazanmanız pek mümkün değildir. Ancak düşük değere sahip olan bir kripto para birimiyse miktar olarak daha fazla kazanabilirsiniz. Fakat Bitcoin gibi oldukça yüksek değere sahip olan kripto para birimlerinde görev başına satoshi olarak ödül alırsınız.

Kazanmış olduğunuz kripto paraları da cüzdanlarınıza çekme talebinde bulunarak çekebilirsiniz. Çekme talebinde bulunduğunuz kripto para biriminin gelme süresi musluk sitelerine göre değişkenlik göstermektedir.

Güvenilir EOS Muslukları

İnternet üzerinde kısa bir araştırma yaparak güvenilir kripto para musluklarını bulabilirsiniz. Bunun için iyi bir araştırma yapın ve scam sitelerden kesin olarak uzak durun. Scam siteler size pek çok görev yaptırır ve bunun karşılığında da size ödeme yapmazlar.

Bu sebeplerden ötürü ilk olarak uzun bir süredir hizmet veren ve piyasada güvenilir olarak kabul edilen muslukları tercih etmeniz daha faydalı olacaktır.

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir