NEO Muslukları

NEO pek çok açıdan Ethereum’a rakip olan hatta Çin’in Ethereum’u olarak görülen bu kripto para birimi gelecekte de çok daha fazla karşımıza çıkacak gibi görünüyor. İlk çıktığı günden günümüze dek pek çok başarı elde etmeyi başardı ve bunun sonucu olarak da popüler bir hale geldi.

neo

Kripto para biriminin bu kadar popüler hale gelmesi beraberinde NEO muslukları konusunda da gelişmeler yaşanmasını sağladı. Pek çok kripto para musluğu bu kripto para birimi ile ödemeler yapmaya başladı. Bu sayede sizler de muslukları kullanarak ücretsiz NEO kazanabilirsiniz.

Ancak bunu yapabilmeniz için öncelikli olarak bazı görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Yapacağınız bu basit görevler karşılığında da ödül olarak kripto para birimini elde edeceksiniz. Burada bahsettiğimiz basit görevler ise internet üzerinden herhangi bir bilgisayar, akıllı telefon ya da tablet ile yapabileceğiniz görevlerdir. Video izlemek, internet sitelerini ziyaret etmek, anket doldurmak ya da oyun oynamak bu görevler arasında yer alabilir. Musluk sitesinin konseptine göre bu görevler çeşitlilik gösterebilir.

Ne kadar çok görev varsa o kadar çok kripto para birimi kazanma şansınız vardır. Fakat bu görevlerden çok yüksek miktarlarda kazanç elde edeceğinizi düşünmeyin. Genelde görev başına çok düşük miktarlarda ödeme yaparlar. Bunun sebebi verilen görevlerin oldukça basit olmasıdır.

Görevleri yaptıktan sonra kripto para biriminizi çekmeniz için bir cüzdana ihtiyacınız vardır. İnternet üzerinden araştırma yaparak bu cüzdanlardan güvenilir olanlarından birini ücretsiz bir şekilde edinin. Kripto para borsaları da bu konuda işinize yarayabilir. Ancak bunlar arasında güvenilir olanları seçmeniz oldukça önemlidir. Böylece kazandığınız kripto para birimlerini cüzdanınıza çekebilir ve sonrasında da çekim yapmak için kullanabilirsiniz.

Güvenilir NEO Muslukları

İlk olarak dikkat etmeniz gereken şey bir musluk sitesinin ne kadar süredir hizmet verdiği ve ödeme yapıp yapmadığıdır. O yüzden ilk olarak piyasada uzun süredir hizmet vermekte olan güvenilir muslukları tercih etmeniz sizler için çok daha faydalı olacaktır.

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir