Binance Coin (BNB) Muslukları

Binance Coin son dönemlerin en gözde ve dikkat çeken kripto para birimleri arasında yer alıyor. Gelecekte de çok daha büyük amaçlar için kullanılması planlanan bu kripto para biriminin değerinin artması ve popülerleşmesi ile birlikte muslukları da artmaya başladı.

binance coin

BNB muslukları ile belirli başlı görevleri yaparak az miktarda da olsa kazanç elde edebilirsiniz. Bu musluklardaki görevler genel olarak anket doldurmak, siteleri belirli bir süre boyunca ziyaret etmek, reklamlara tıklamak, video izlemek ya da üye olmak gibi basit işleri içerir.

Yapılan işlemler nispeten basit olduğundan dolayı verilen ücret de azdır. Yani sanılanın aksine musluklar ile çok yüksek miktarlarda kazanç elde etmeniz pek mümkün değildir. Verilen kripto paraların sayısı da o kripto para biriminin değerine bağlıdır. Eğer bir kripto para biriminin değeri oldukça düşükse bu kripto para biriminden sayı olarak daha fazla almanız mümkündür. Ancak BNB ya da Bitcoin gibi kripto para birimlerinden aynı şekilde almanız mümkün değildir. Çünkü bunların değeri oldukça yüksektir. Bu sebepten dolayı da çoğunlukla satoshi olarak ödeme yapılır.

Güvenilir Binance Coin (BNB) Muslukları

Her şeyden daha önemli olan konu güvenilir bir musluk sitesi bulmaktır. BNB muslukları bulmadan önce ilk olarak internet üzerinde güvenilir olup olmadıklarına dair bir araştırma yapmanız gerekir. Güvenilir olmayan ve internet üzerinde çok fazla bilgisi olmayan musluklardan uzak durun. Bunun yanında size gereğinden fazla kripto para vaadinde bulunanlardan da uzak durmanız faydalı olacaktır.

Böyle siteler scam yani sahte site olarak adlandırılır ve size pek çok görev yaptırarak üzerinizden para kazanırlar. Bunun yanında kazançlarınızı çekmeniz için bazıları depozito yatırmanız gerektiğini söyler ve siz depozitonuzu yatırdıktan sonra paranızı da çekemezsiniz. Böylece scam site sizi dolandırmış olur ve sonrasında muhattap alacak herhangi bir yer bulamazsınız. Bu siteler genelde belirli bir süre boyunca açık kalır ve sonrasında da kapatılır. Bu sebeplerden ötürü ilk olarak sitenin güvenilir olduğundan emin olmanız zamanınızın boşa gitmemesini sağlayacaktır.

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir