BitTorrent Muslukları

BitTorrent de son zamanların en çok dikkat çeken kripto para birimleri arasında yer alıyor. Ara sıra gündeme çok fazla gelen, konuşulan ve tartışılan kripto para birimlerinden birisidir. Durum böyle olunca zaman içinde BitTorrent muslukları sayısında da artışlar meydana gelmiştir.

bittorrent

BitTorrent muslukları ile ücretsiz kripto para kazanmak için bazı görevleri yerine getirmeniz gerekir. Eğer size verilmiş olan bu görevleri doğru bir şekilde yerine getirirseniz bunun karşılığında da kripto para birimi olarak ödül kazanırsınız. Kazanmış olduğunuz bu kripto para birimlerini de çekmek için BitTorrent cüzdanına ihtiyacınız vardır.

İnternet üzerinde kısa bir araştırma yaparak güvenilir BitTorrent cüzdanlarına göz atabilirsiniz. Böylece artık bir cüzdan sahibi olursunuz ve musluk sitesinde kazanmış olduğunuz kripto para birimlerinizi de o cüzdanınıza çekebilirsiniz. Ancak cüzdan araştırması yaparken güvenilir bir cüzdan bulduğunuzdan kesin olarak emin olun.

Bunu da yaptıktan sonra musluk sitesindeki görevleri yapmaya başlayabilirsiniz. Yapacağınız bu görevler genel olarak çok basittir. İnternet sitelerinde belirlenen süre zarfından durmak, üye olmak, video izlemek, reklamlara tıklamaya ya da belirli başlı oyunları bir süre boyunca oynamak gibi çeşitli görevler bulunmaktadır. Bunlardan size uygun olanları ya da her birini yaparak musluk üzerinden ücretsiz kripto para kazanabilirsiniz.

Güvenilir BitTorrent Muslukları

İlk olarak yapmanız gereken şey üye olacağınız musluk sitesi veya uygulamasının güvenilir olduğundan emin olmaktır. Bunun için de yapabileceğiniz en iyi şey internet üzerinden araştırma yapmaktır. Yapacağınız bu araştırma sonucunda musluk sitesi size güven vermeli. Bunun için de pek çok internet sitesini kontrol edebilir ve ödeme kanıtlarına göz atabilirsiniz. Daha öncesinde musluk sitesini üye olmuş olan bazı kişiler referanslı linklerini paylaşarak ödeme kanıtlarını paylaşmaktadır. Bunlar eğer güvenilir bir sitedeyse bu da musluk sitesinin nispeten güvenilir olduğu anlamına gelir.

Elbette ki güvenilir bir musluk sitesi olduğunu anlamanın pek çok yolu bulunuyor. Ne kadar süredir izin verdiği, ödeme yapıp yapmadığı, sayfa tasarımı, altyapısı gibi pek çok özellikle bunu belirler. Bunlara dikkat etmeniz scam sitelerden uzak durmanızda size oldukça faydalı olacaktır.

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir