Bitcoin Muslukları

Piyasada pek çok Bitcoin muslukları bulunuyor. Bu musluk siteleri ya da uygulamaları ile pek çok görev yaparak karşılığında ödül olarak kripto para kazanabilirsiniz. Genellikle bu görevler oldukça basit görevlerdir ve görevin zorluğuna göre ödülünüz de artar.

bitcoin

Ancak bu görevlerden çok yüksek miktarlarda Bitcoin kazanmayı beklemeyin. Genellikle bunlar oldukça düşük miktarda yapılan ödemelerdir. Yani yapacağınız görevler karşılığında 1 Bitcoin almanız pek mümkün değildir. Çünkü Bitcoin oldukça değerli bir kripto para birimidir. Onun yerine size Satoshi olarak ödeme yapılır.

Ödül kazanamak için site ya da uygulama içerisinde anket doldurmak, siteleri ziyaret etmek, video izlemek ya da oyun oynamak gibi pek çok görev verilebilir. Bu görevleri uygun bir şekilde yapmanız durumunda musluk sitesindeki cüzdanınızda paralarınız birikir. Genelde belirli bir bakiyeye geldiğinizde de kripto paranızı kendi cüzdanınıza çekebilirsiniz.

Güvenilir Bitcoin Muslukları

Piyasada pek çok Bitcoin musluğu bulunmaktadır. Ancak bunların çok azı gerçek anlamda güvenilir sitelerdir. O yüzden bir musluk sitesini kullanırken güvenilir olup olmadığını iyi bir şekilde araştırın. Aksi takdirde vermiş olduğunuz tüm emekler boşa gider ve paranızı da çekemezsiniz. Sitenin ya da uygulamanın ne kadar süredir hizmet verdiğini kontrol edin. Siteyi kullanan kişilerin yorumlarını okuyun ve ödeme yapıp yapmadıklarından kesin olarak emin olun.

Piyasada pek çok sahte yani scam denilen musluk siteleri bulunmaktadır. Bu sitelerden olabildiğince uzak durmanız sizler için çok daha faydalı olacaktır.

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir