Stellar (XLM) Muslukları

Başlangıçta her ne kadar Ripple’a rakip olarak çıkmış olsa da zaman içinde kendine has bir başarılı elde etmiş olan Stellar kısa bir süre içinde dünya çapında popüler hale gelmiştir. Bu popülerliği de doğal olarak ona bir değer kazandırdı.

stellar

Popürlerliğinin artması ile birilkte Stellar muslukları da ortaya çıkmaya başladı. Bu musluklar sayesinde insanlar artık ücretsiz bir şekilde kripto para kazanabilir hale geldiler. Ancak bunun için bazı görevleri yerine getirmeleri gerekiyor.

İnternet üzerinde kolaylıkla yapılabilecek olan bu görevler ile çok yüksek miktarlarda olmasa da ücretsiz kripto  para kazanmak mümkündür. Bu görevler genel olarak anket doldurmak, videolar izlemek, oyunlar oynamak, üyelikler açmak, sitelerde gezintiler yapmak gibi görevleri kapsar. Bunlar dışında pek çok çeşit görev vardır. Bunların her birinin de karşılığı olan miktarda kripto para miktarı bulunur. Böylece görevi yaptıktan sonra karşılığında ödül olarak bu miktarı almış olursunuz.

Kazanılan ödülleri çekmek için de Stellar cüzdanına ihtiyacınız vardır. Bu cüzdanları elde etmek için internet üzerinde kısa bir araştırma yapmanız yeterlidir. Bunu yaparken de kullanacağınız cüzdanların güvenli olduğundan kesinlikle emin olun. Çünkü bu cüzdanları sonrasında musluk sitesinden kripto paranızı çekmek için kullanacaksınız.

Kripto paranızın hesabınıza geçmesi ise en geç musluk sitesinin belirtmiş olduğu tarihler arasında gerçekleşir. Bu süre birkaç saat de olabilir birkaç gün hatta hafta da olabilir. O yüzden bu konuda net bir şey söylemek pek mümkün değildir.

Güvenilir Stellar (XLM) Muslukları

XLM muslukları ile alakalı olarak dikkat etmeniz gereken şeylerin başında güvenlik ve güvenilirlik geliyor. Bunun için dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunuyor. Sitenin ödeme yaptığından emin olmanız gerek. Aksi takdirde siteye üye olmayın. Çünkü piyasada çok fazla scam site bulunuyor ve insanların emeklerini kullanarak onlar üzerinden para kazanıyor ve herhangi bir ödeme de yapmıyorlar. Bunun önüne geçmek için uzun süredir hizmet vermekte olan kripto para musluklarını kullanmanız daha mantıklı olacaktır.

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir