Coinbase İle Kripto Paraları Öğrenerek 20 Dolar Nasıl Kazanılır?

Coinbase bilindiği üzere dünyanın en popüler ve güvenilir kripto para borsalarından biridir. Günümüzde milyonlarca kişinin kullandığı kripto para borsasına ilgi her geçen gün de artmaya devam etmektedir.

coinbase

Kripto para borsaları kullanıcılarını sitelerine çekmek için bilindiği üzere pek çok fırsatı onlara sunuyor. Coinbase’in bu konuda sunduğu fırsatlardan biri de borsaya üye olduktan sonra çok kısa süren kripto para derslerine girerek 20 Dolar kazanmak. Bu yazımızda sizler için adım adım para yatırmadan nasıl 20 Dolar kazanacağınızı anlatacağız.

Coinbase Borsasına Üyelik

Bu ödülü kazanmanız için yapmanız gereken ilk şey Coinbase borsasına üye olmaktır. Üyelik için gerekli olan bilgileri girin ve kripto para borsasına üye olun. Doğru bilgileri girdiğinizden emin olun. Çünkü sizden telefon numarası ve e-posta doğrulaması istenecektir. Bu doğrulamaları da yapın. Üyelik işleminizin bitmesinin ardından sizden KYC yani kimlik doğrulaması istenecektir. Bu işlemi yapmadan kripto para derslerinden kazandığınız kripto paraları kullanamazsınız. O yüzden bu işlemi yaptığınızdan emin olun. Bunun kimliğinizin ön ve arka kısmı ile birlikte kendi yüzünüzün de fotoğrafını çekmeniz gerekecektir. Güvenlik sebebi ile kimliğinizin üzerindeki resimle sizin yüzünüzü eşleştirmeleri gerekmektedir. Eğer selfie ile kimlikte fotoğraf eşleşmezse kimlik doğrulama başarısız olacaktır. Kimlik doğrulama duruma göre birkaç gün sürebilir. Ancak genellikle birkaç saat içinde onay gerçekleşmektedir.

Öğrenin ve Kazanın

Bu işlemleri de yaptıktan sonra Öğrenin ve Kazanın Bölümü’ne gidin. Burada Stellar, Fetch.ai, The Graph ve Amp ile ilgili dersler bulunmaktadır. Bu dersler hakkında bilgileri okuyarak karşılığında ödülünüzü almanız 5 dakika bile sürmemektedir. Derslerin ardından sizlere bazı sorular sorulmaktadır. Sorular dersler ile alakalıdır. Ödülü kazanmak için doğru cevap vermeniz gerekmektedir. Yanlış cevap verirseniz endişelenmeyin. Yeniden cevap hakkı size verilecek. Doğru cevabı bulana kadar deneyin.

Bahsettiğimiz bu kripto para birimlerinin derslerinin her birinden farklı oranlarda para kazanacaksınız. Derslere göre kazanacağınız ödül miktarları ise şu şekildedir;

  • Stellar Lumens Ders Ödülü : 10 Dolar
  • Fetch.ai Ders Ödülü: 3 Dolar
  • The Graph Ders Ödülü: 4 Dolar
  • AMP Ders Ödülü: 3 Dolar

Kısacası tüm bu dersleri tamamladığınızda toplamda 20 Dolar değerinde kripto para birimi kazanmış olacaksınız. Bu kripto para birimlerini ise dilediğiniz kripto para birimine dönüştürebilir ve o kripto para birimlerini de istediğiniz adrese aktarabilirsiniz. Sonrasında ise bu kripto para birimini dönüştürerek paranızı banka hesabınıza çekebilirsiniz.

10 Dolar Ödülü İçin Referans İle Üye Olabilirsiniz

Eğer bu link ile Coinbase sitesine üye olur ve 100 Dolar’lık al-sat işlemi yaparsanız direkt olarak 10 Dolar kazanabilirsiniz. Üstelik bu işlemi yapmanız karşılığında referansı ile üye olduğunuz kişi de 10 Dolar kazanmaktadır.

Referans Linki İle Coinbase Üye Olmak İçin TIKLAYIN

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir