Earnathon 400.000 WKD Token Airdrop

Bilindiği üzere Earnathon platformu pek çok kripto para birimi ve blockchain teknolojisi ile ilgili kursların yer aldığı bir sitedir. Platform üzerinde katılacağınız kurslar ile ücretsiz bir şekilde kursları bitirdikten sonra testleri çözerek para kazanmanız mümkündür.

Wakanda Inu Token de yeni çıkan tokenlerden biridir. Günümüz itibariyle Earnathon platformunda da kursu bulunmaktadır. Her biri en az 2 dakikalık olan 4 videoyu izledikten sonra size sorulan 4 soruya doğru cevap vermeniz durumunda 400.000 WKD Token kazanabilirsiniz. Sorular izleyeceğiniz her bir videodan sonra karşınıza çıkmaktadır. Videolar İngilizce olduğu için eğer İngilizce biliyorsanız aynı zamanda bu token hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Ancak İngilizce bilmiyorsanız da endişelenmenize gerek yok. Bu yazımızda sizler için sorulan soruların cevaplarını sizlerle paylaşacağız.

Earnathon Üyelik İşlemleri

Platforma üye olmak için üyelik kısmında gerekli bilgileri girin. Ardından sizden üyelik işlemleri için e-posta doğrulaması istenecektir. Bunu da yaptıktan sonra artık platform üzerindeki kurslara katılarak kripto para kazanabilirsiniz.

Üye Olmak İçin TIKLAYIN

400.000 WKD Token Nasıl Kazanılır?

Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra Get Started yazısına tıklayın. Sonrasında aşayı doğru gidin ve Understanding Memecoins başlıklı yazının olduğu yerde Start Course butonuna tıklayın. Ardından Start Course and Earn WKD yazısına tıklayın. Earn 100000 WKD yazısına tıklayarak ilk kursu izleyin. Her bir video en az 2 dakika sürmektedir. Ödülü alabilmek için videonun tamamını izlemeniz gerekmektedir. Video bittikten sonra karşınıza ilk kursla alakalı bir soru çıkacak. Buna doğru cevap verdikten sonra 100.000 WKD Tokeni kazanmış olacaksınız. Ardından Next diyerek bir sonraki kursa geçiş yapabilirsiniz. Bu şekilde kursta 4 ders bulunmaktadır. Böylece kursu tamamladıktan sonra 400.000 WKD Token kazanabilirsiniz. Burada size sorulan soruların cevapları ise şu şekildedir;

  • 1,334
  • They are mainly…
  • Unlimited
  • Anon dev Ryoshi

Soruların cevapları bu şekildedir. Sorular karışık bir şekilde gelse bile buradaki cevapları baz alarak uygun olan cevabı işaretleyebilirsiniz. Tüm soruları doğru cevaplamanız durumunda kursun sonunda 400.000 WKD Token kazanacaksınız.

Bu işlemleri yapmanızın ardından Dashboard kısmına giderek WKD Token kısmından kazandığınız tokenleri hesabınıza çekebilirsiniz. Kursun geçerlilik süresinin bulunduğunu da aklınızdan çıkarmayın. Kurs bölümünde ne kadar süre boyunca platform üzerinde kalacağı da her bir dakikasına kadar belirtilmiştir. Platform üzerinden ne kadar süresi kaldığına da bakabilirsiniz.

Earnathon platformu genellikle her ay bu tarz yeni kursları açarak pek çok kripto paranın tanıtımlarını yapmaktadır. Platformun asıl hedefi ise küresel çapta 1 milyar insanın kripto para birimleri hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamaktır. Amaçları 1 milyar kullanıcıya kurs vermektir ve gelecekte bu hedeflerine ulaşmayı düşünmektedirler.

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir