Earnathon Nedir? Earnathon İle 20 Dolar Nasıl Kazanılır?

Earnathon ilk olarak 2019 yılında oluşturulmuş ve sonrasında da 2021 yılının başında piyasaya sürülmüştür. Platformun amacı ise insanların blockchain teknolojilerini ve kripto para dünyasını öğrenmesini sağlamaktır.

earnathon

Site içinde birçok kripto para biriminin videolardan oluşan dersleri bulunmaktadır. Genellikle bu videolarda bahsi geçen kripto para biriminin tanıtımı olan bir video yer alıyor. Videoların İngilizce olduğunu da belirtmek bu noktada oldukça önemlidir. Ancak İngilizce bilmiyor olsanız da soruları tekrar tekrar cevaplayarak doğru cevaba ulaşabilirsiniz. Her bir videonun bitmesinin ardından bir soru karşınıza çıkıyor ve bu soruyu doğru bir şekilde cevaplamanız gerekiyor. Doğru cevabı vermeniz durumunda ise size vaat edilen kripto para miktarı sitedeki gösterge panelindeki bakiyenize yansıyor. Her bir dersi ya da kursu tamamlamanız ise birkaç dakika sürüyor. Böylece çok fazla zaman harcamadan hem kripto paralar hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz hem de para kazanıyorsunuz.

ENA Token Nedir?

Platformun ilerleyen zamanlarda piyasaya çıkacak olan tokenin ismidir. Sitede ENA Token’in kurslarını izleyip bitirmeniz durumunda karşılığında 20 Dolar değerinde ENA Token kazanıyorsunuz. Ancak şu an için piyasaya sürülmediğinden ötürü kazandığınız ENA Token’lerinizi çekemediğinizi de belirtmek gerekiyor.

Ayrıca referans linkiniz ile Earnathon’a üye getirirseniz, getireceğiniz her üye başına ise 10 Dolar değerinde ENA Token hesabınıza geçiyor. İlerleyen dönemlerde bu token piyasaya sürüldü iyi miktarda kazanç sağlamak istiyorsanız bunun en iyi yolu referansınız ile üye toplamak olacaktır. Siz de referans linkimiz ile Earnathon’a üye olabilirsiniz.

Earnathon’a Üye Olmak İçin TIKLAYIN

Earnathon Amacı

Platformun en büyük amacı dünyaya kripto para dünyasını ve onun teknolojilerini tanıtmaktır. Bunu yaparken de kişilerin öğrenmiş oldukları kripto para birimlerini kazanmasını sağlayan platformun hedefi ise uzun vadede 1 Milyar kişinin kripto para dünyası ve blockchan teknolojisi hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamaktır.

Earnathon İle Wakanda Inu Token Nasıl Kazanılır?

Platformun kullanıcılarına sunduğu kurslardan biri ise Wakanda Inu Token ile ilgilidir. Bu token hakkındaki 2 dakikalık 4 videoyu izleyerek 400.000 WKD kazanabilirsiniz. Kursu izlerken aynı zamanda Meme Coin’ler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Piyasaya yeni sürülen tokenlerden birini kazanmak için Earnathon’ın sunduğu bu airdroptan faydalanabilirsiniz. Şu anda platform üzerinde aktif olarak devam eden kurslardan biridir. Ancak kursun da bir süresi olduğunu ve bir süre sonra katılımın kalmayacağını da belirtmek gerekiyor. Fakat platformu sürekli olarak yeni kurslar da gelmektedir. O yüzden farklı kripto para birimleriden haberdar olmak ve bunları öğrenirken de para kazanmak istiyorsanız Earnathon iyi bir seçenek olabilir.

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir