Huobi Global Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Huobi Global son dönemlerin en dikkat çeken kripto para borsaları arasında yer alıyor. Yaptıkları kampanyalar, verdikleri ödüller ve ön satışları ile Türkiye’de pek çok kullanıcının dikkatini çekmeyi başardılar. Durum böyle olunca pek çok kişi bu kripto para borsası hakkındaki detayları da merak etmeye başladı.

huobi

2013 yılından beri kripto para piyasasında hizmet vermekte olan Huobi Global, başlangıçta Çin’den çıkmış olsa da günümüz itibariyle Singapur merkezli bir şirket olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkemizde de şirketin ofisi bulunmaktadır. İlk kurulduğu senede lider bir kripto para borsası haline geldi. İlerleyen dönemlerde de yüksek ticaret hacmine ulaşmayı başardı. Ancak başlangıç kısmında Huobi Global’in sadece bir kripto para borsası olmadığını da belirtmek de gerekiyor.

Huobi Kripto Para Borsası

Platform üzerinden yüzlerce kripto para birimi ile işlem, alım ve satım yapabilirsiniz. Ayrıca diğer borsalardan hesabınıza kripto para gönderebilir ve çekebilirsiniz. USDT, Bitcoin, Huobi Token, Ethereum, Stellar ve Tron gibi daha birçok kripto para birimi ile işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Üstelik her geçen gün de platform sahip olduğu kripto para birimlerinin sayısını artırmaktadır.

Huobi Token (HT)

Huobi Token yani diğer adıyla HT, platformun kripto para birimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir anlamda platformun yakıtı da demek mümkündür. Bu tokeni kullanarak pek çok indirimden ve kampanyalardan faydalanmanız mümkündür.

Huobi Pool

Platformun bu bölümünü kullanarak kripto para madenciliği gerçekleştirmeniz mümkündür. Eğer bir kripto para madencisiyseniz yapacağınız işlemleri bu kısımdan yapabilirsiniz. Bu kısmı kullanmadan önce kısa bir araştırma yapmanız sizler için çok daha faydalı olacaktır.

Huobi Global Nasıl Üye Olunur?

Huobi Global’e üye olmak için ilk olarak Sign Up ya da Kayıt Ol yazan kısma tıklayın. Ardından kayıt için gerekli olan yerlere bilgilerinizi yazın. Dileğinize göre başlangıç için mail ya da telefon numarası ile kayıt olabilirsiniz. Ancak kampanyalardan ve ödüllerden faydalanmak için refarans linkiyle üye olmanız sizler için çok daha avantajlı olacaktır. O yüzden size bıraktığımız referans linkiyle dilerseniz üyelik işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Referanslı Huobi Global Üyeliği İçin TIKLAYIN

Gerekli bilgileri doldurduktan sonra kampanyalarda ve ödüllerden faydalanmak için KYC yani Kimlik Doğrulaması yapmanız gerekiyor. Bunun için de kimliğinizin ön ve arka kısımlarının fotoğrafını çekeceksiniz. Ayrıca sizden selfie de istenebilir. Bu kısımları halletmek oldukça kolaydır. Üstlelik birçok kripto para borsasının aksine Huobi Global çok kısa bir süre içinde Kimlik Doğrulaması işlemlerini onaylamaktadır. Bu konuda gerçekten iyi bir şekilde çalıştıkları söylemek gerekiyor.

Huobi Güvenilir Mi?

Huobi’nin Türkiye’de bir ofisi bulunduğunu ve 2013 yılından beri kesintisiz bir şekilde hizmet verdiğiniz belirtmek gerekiyor. Üstelik site iddia ettiğini göre kurulduğu günden bu yana da herhangi bir hack saldırısına uğramadı. Elbette ki hack saldırısına uğramış olsa da saldırganların bir sonuç alamadığını söylemek daha doğru olacaktır.

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir